Termin otwarcia ofert 12-04-2019r. Mieszanka treściwa CJ dla jagniąt w ilości 12 ton ..
więcej...
Termin otwarcia ofert 12-04-2019r. Mieszanka treściwa „O” dla matek owiec w ilości 6 ton ..
więcej...
Termin otwarcia ofert 03-04-2019. Adiuwant ATPOLAN 80EC BIO lub równoważny w ilości 300 l ..
więcej...


Wizyta studentów z Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
więcej...
Konferencja „Wykorzystanie rodzimych ras owiec do produkcji wysokiej wartości surowca mięsnego”
więcej...
Spotkanie z emerytowanymi pracownikami Zakładu Doświadczalnego IZ PIB
więcej...
Warsztaty "Aspekty hodowlano-produkcyjne owiec w Polsce"
więcej...
Konferencja „Nauka i praktyka w żywieniu bydła mlecznego”
więcej...

Kontakt

  Nazwisko Adres e-mail Numer telefonu
Dyrektor      
  Marian Kamyczek sekretariat@zdpawlowice.pl 655299222
Sekretariat      
  Anna Bartlewicz sekretariat@zdpawlowice.pl

655299222
655299192
wew. 235

Księgowość      
 Główny księgowy Katarzyna Czajczyńska katarzyna.czajczynska@zdpawlowice.pl wew. 202
  Paulina Dajewska paulina.dajewska@zdpawlowice.pl wew. 238
  Ilona Stachowiak ilona.stachowiak@zdpawlowice.pl wew. 238
Dział Hodowli Bydła      
  Marian Kamyczek marian.kamyczek@zdpawlowice.pl 655299222
  Ferma Bydła ferma.bydla@zdpawlowice.pl wew. 258
Ferma Trzody Chlewnej      
  Tadeusz Leciejewski tadeusz.leciejewski@zdpawlowice.pl wew. 306
  Dokumentacja
(dział sprzedaży)
coh.dokumentacja@zdpawlowice.pl wew. 290
Dział Hodowli Owiec      
  Marek Grycz marek.grycz@zdpawlowice.pl

65 536 73 29,
kom.
665 495 803

SKURTCh      
  Tadeusz Leciejewski tadeusz.leciejewski@zdpawlowice.pl wew. 240
  Dokumentacja skurtch@zdpawlowice.pl wew. 227
  Aneta Włodarczyk aneta.wlodarczyk@zdpawlowice.pl wew. 245
Wytwórnia Pasz      
  Jan Włodarczyk wytwornia.pasz@zdpawlowice.pl wew. 280
Dział Produkcji Roślinnej
     
 Z-ca Dyr. ds. Produkcji Roślinnej Bartosz Cichy bartosz.cichy@zdpawlowice.pl wew. 166
  Michał Kamiński michal.kaminski@zdpawlowice.pl wew. 237
  Mirosława Leciejewska miroslawa.leciejewska@zdpawlowice.pl wew. 207
  Iwona Adamczak iwona.adamczak@zdpawlowice.pl wew. 207
Inwestycje
     
  Przemysław Wleklik przemyslaw.wleklik@zdpawlowice.pl wew. 203
BHP      
  Piotr Radoła piotr.radola@zdpawlowice.pl wew. 203
Główny specjalista ds. Ekonomiki
i Planowania
 
 
  Iwona Kozłowska iwona.kozlowska@zdpawlowice.pl wew. 213
Dział Komunalny, Pałac      
  Zbigniew Merta  zbigniew.merta@zdpawlowice.pl wew. 201
Główny specjalista ds. Zaopatrzenia
i Zamówień publicznych
     
  Roman Kozyra roman.kozyra@zdpawlowice.pl wew. 214
Specjalista ds. Informatyki
     
  Ariel Wojciechowski ariel.wojciechowski@zdpawlowice.pl wew. 214, 337

 

 

O zakładzie | Aktualności | Produkcja | Pałac w Pawłowicach | Praca | Kontakt | Mapa strony | Zastrzeżenia prawne | Przetargi | Rodo | Komunikaty